Aktualności

BGT członkiem WCAworld

new auto

Dzisiaj przychodzimy do Was ze wspaniałą nowością dla nas i naszych oddanych klientów. Grupa BGT dołączyła do WCA China Global i stała się członkiem elitarnego grona firm należących do WCA World! Jesteśmy zachwyceni, że otrzymaliśmy szansę na współpracę z najbardziej uznanymi koncernami świata logistyki. A teraz pozwólcie, że przybliżymy Wam ten temat.

WCA China Global – co to takiego?

WCA China Global (dawniej CGLN) jest ogólnoświatową siecią logistyczną skoncentrowaną na rynku chińskim. Sieć została założona w 2004 roku przez Davida Yokeuma, prezesa WCAworld. WCA China Global jest jedyną na świecie siecią logistyczną oficjalnie zatwierdzoną przez China International Freight Forwarders Association (CIFA), pod auspicjami Ministerstwa Handlu. Jak informuje China Shipping Gazette, sukces Davida w Chinach sprawił, że został on zaliczony do dziesięciu najbardziej wpływowych osób w chińskiej branży spedycyjnej. WCA China Global jest obecnie najlepszym łącznikiem i platformą do współpracy dla chińskich i międzynarodowych spedytorów.

Wszystkie firmy członkowskie WCA China Global spełniają rygorystyczne standardy dotyczące doświadczenia, profesjonalizmu i zdolności finansowej grupy, co pozwala na sprostanie ścisłym wymaganiom stawianym w zakresie jakości usług i wiarygodności przez WCAworld. Co więcej, przynależność do grupy jest stale monitorowana, aby zapewnić utrzymanie wysokich norm dotyczących transportu i kultury firmowej.

Współpraca BGT i WCA China Global – co to oznacza dla klientów?

Dołączenie naszej firmy do WCA China Global otwiera przed nami, a co za tym idzie Wami, całą gamę nowych możliwości i korzyści. Oto najważniejsze z nich.

Współpraca międzynarodowa

Członkostwo w WCA China Global oferuje szereg zalet, jednak największą z nich jest międzynarodowa współpraca z najlepszymi i najbardziej uznanymi firmami logistycznymi na świecie. Dzięki temu będziemy w stanie organizować transporty ładunków z najdalszych zakątków świata i zapewnić zupełnie nową jakość usług logistycznych i spedycyjnych.

Najwyższe standardy transportowe

Współpraca z WCA China Global to nie tylko wzajemna pomoc sieci specjalistów od transportu z odległych części globu, ale także osiąganie i podtrzymywanie najwyższych standardów branżowych. WCA China Global dba o najwyższy poziom usług i regularnie monitoruje warunki w firmach partnerskich, dzięki czemu nasi klienci mogą ufać nam jeszcze bardziej.

Prestiż i uznanie ekspertów

WCA China Global zaprasza do współpracy wyłącznie sprawdzone firmy, które mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem i jakością usług transportowych. Fakt, że zostaliśmy zauważeni przez ekspertów branżowych, powinien poświadczać, że jesteśmy najlepszym wyborem na polskim rynku.

BGT członkiem WCAworld – podsumowanie

Na koniec chcielibyśmy wyrazić nasze zadowolenie z osiągnięcia sukcesu, jakim jest dołączenie do WCA World. Cieszymy się, że dzięki uznaniu naszych klientów możemy się rozwijać i zdobywać nowe szczyty. Dziękujemy za Wasze zaufanie!