Główna > O firmie

BGT —
firma zajmująca się spedycją międzynarodową

Od 2012 roku BGT group z sukcesem świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji międzynarodowych przewozów towarów wszystkimi rodzajami transportu.

Jako firma transportowa staramy się być liderami w naszej branży. Nasz zespół składa się z ambitnych i pełnych pasji specjalistów, których wyróżnia duże doświadczenie i kreatywne podejście do rozwiązywania złożonych problemów.

bgt o firme 1

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

  • 12 lat doświadczenia
  • Zespół profesjonalistów
  • Właśna infrastruktura i flota pojazdów
  • Zgodność z międzynarodowymi standardami ISO i GDP
  • Stabilność finansowa
20000
+
Zrealizowanych projektów

BGT
w liczbach

Pracujemy
dla tych, którzy doceniają:

Jakość i doskonałe ceny

Siedziba firmy logistycznej znajduje się w Polsce, co pozwala nam bez problemu współpracować z europejskimi partnerami w tej samej dziedzinie prawnej. Nawiązując z nami współpracę nie napotkasz bariery językowej, nasi specjaliści biegle mówią po polsku, rosyjsku i angielsku. Obecność naszych magazynów w bezpośrednim sąsiedztwie pomaga nam w sprawnym i starannym konsolidowaniu i przetwarzaniu ładunków.

Firma transportowa BGT

Niezawodność i spokój

Wszyscy nasi kontrahenci poddawani są dokładnej kontroli bezpieczeństwa. Pracujemy tylko z wiarygodnymi partnerami. Wszystkie samochody przewożące towary naszych klientów mają polisy ubezpieczeniowe CMR. Odpowiedzialność spedytora jest ubezpieczona na 500 000 euro. Doświadczenie zawodowe pozwala przewidzieć i szybko rozwiązać problemy naszych klientów powstających w trakcie transportu.

Serwis i wygoda

Doceniamy czas naszych klientów, więc wybieramy wypełnianie dokumentów i pracę w takim formacie, który jest dla nich wygodny. Proces transportowy jest pod stałą kontrolą, a nasi klienci otrzymują status zamówienia i lokalizacji ładunku codziennie do godziny 10:00. Jesteśmy w kontakcie 24/7, gotowi pomóc rozwiązać problem w dowolnym momencie.

Poznaj firmę logistyczną BGT

Nasi partnerzy