7 lat
60+ pracowników
540 klientów
15 000 zamówień

Pracujemy dla tych, którzy doceniają:

Jakość i doskonałe ceny

Siedziba firmy znajduje się w Polsce, co pozwala nam bez problemu współpracować z europejskimi partnerami w tej samej dziedzinie prawnej. Nawiązując z nami współpracę nie napotkasz bariery językowej, nasi specjaliści biegle mówią po polsku, rosyjsku i angielsku. Obecność naszych magazynów w bezpośrednim sąsiedztwie pomaga nam w sprawnym i starannym konsolidowaniu i przetwarzaniu ładunków.

Niezawodność i spokój

Wszyscy nasi kontrahenci poddawani są dokładnej kontroli bezpieczeństwa. Pracujemy tylko z wiarygodnymi partnerami. Wszystkie samochody przewożące towary naszych klientów mają polisy ubezpieczeniowe CMR. Odpowiedzialność spedytora jest ubezpieczona na 500 000 euro. Doświadczenie zawodowe pozwala przewidzieć i szybko rozwiązać problemy naszych klientów powstających w trakcie transportu.

Serwis i wygoda

Doceniamy czas naszych klientów, więc wybieramy wypełnianie dokumentów i pracę w takim formacie, który jest dla nich wygodny. Proces transportowy jest pod stałą kontrolą, a nasi klienci otrzymują status zamówienia i lokalizacji ładunku codziennie do godziny 10:00. Jesteśmy w kontakcie 24/7, gotowi pomóc rozwiązać problem w dowolnym momencie.

Nasi Partnerzy: