Joomla Template by ThemeXpert

O firmie

BGT —
firma zajmująca się spedycją międzynarodową

Od 2012 roku BGT z sukcesem świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji międzynarodowych przewozów towarów wszystkimi rodzajami transportu.

Staramy się być liderami w naszej branży. Nasz zespół składa się z ambitnych i pełnych pasji specjalistów, których wyróżnia duże doświadczenie i kreatywne podejście do rozwiązywania złożonych problemów.

Транспортно-экспедиционная компания BGT

Dlaczego Nam zaufali

  • 9 lat doświadczenia
  • Zespół profesjonalistów
  • Własna flota pojazdów i infrastruktura
  • Zgodność z międzynarodowymi standardami ISO i GDP
  • Stabilność finansowa
0
+
Zrealizowanych projektów

BGT
w liczbach

0
+
jednostek
wyposażenia
0
+
klienci
korporacyjni
0
+
profesjonalnych
pracowników
0
+
Międzynarodowych przewozów
rocznie

Pracujemy
dla tych, którzy doceniają:

Jakość i doskonałe ceny

Siedziba firmy znajduje się w Polsce, co pozwala nam bez problemu współpracować z europejskimi partnerami w tej samej dziedzinie prawnej. Nawiązując z nami współpracę nie napotkasz bariery językowej, nasi specjaliści biegle mówią po polsku, rosyjsku i angielsku. Obecność naszych magazynów w bezpośrednim sąsiedztwie pomaga nam w sprawnym i starannym konsolidowaniu i przetwarzaniu ładunków.
Firma transportowa BGT

Niezawodność i spokój

Wszyscy nasi kontrahenci poddawani są dokładnej kontroli bezpieczeństwa. Pracujemy tylko z wiarygodnymi partnerami. Wszystkie samochody przewożące towary naszych klientów mają polisy ubezpieczeniowe CMR. Odpowiedzialność spedytora jest ubezpieczona na 500 000 euro. Doświadczenie zawodowe pozwala przewidzieć i szybko rozwiązać problemy naszych klientów powstających w trakcie transportu.

Serwis i wygoda

Doceniamy czas naszych klientów, więc wybieramy wypełnianie dokumentów i pracę w takim formacie, który jest dla nich wygodny. Proces transportowy jest pod stałą kontrolą, a nasi klienci otrzymują status zamówienia i lokalizacji ładunku codziennie do godziny 10:00. Jesteśmy w kontakcie 24/7, gotowi pomóc rozwiązać problem w dowolnym momencie.

Nasi partnerzy

Cersanit партнер BGT
Krono партнер BGT
Colorobbia партнер BGT
Motul партнер BGT
Carrier партнер BGT
Roca партнер BGT
Royal Canin партнер BGT
Brenntag партнер BGT
Lotos партнер BGT
Jotul партнер BGT

Joomla Template by ThemeXpert