Główna > O firmie > Praca
BGT jest otwarte dla ludzi z inicjatywą, motywacją i odpowiedzialnością, profesjonalistów z różnych dziedzin: logistyki transportu, zarządzania, marketingu, prawa.Jeśli szukasz przyszłości swojej firmy, jesteś aktywny, gotowy do rozwiązywania złożonych i ciekawych problemów, to jesteśmy gotowi zaoferować Ci możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego, przyzwoite zarobki.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Specjalista ds. spedycji

W związku z rozwojem działu poszukujemy Specjalisty ds. spedycji

Obowiązki:

  • korzystanie z giełd transportowych;
  • budowanie tras dla floty pojazdów ciężarowych;
  • rozbudowa bazy klientów oraz kontrahentów;
  • rozwój nowych kierunków;
  • organizacja i kontrola transportu drogowego towarów;
  • praca z dokumentacją przewozową;

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. spedycji | Dyspozytora;
  • znajomość języka rosyjskiego na dobrym poziome, mile widziany język angielski;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilność zatrudnienia w ciągle rozwijającej się firmie transportowej;
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w branży TSL;
  • wynagrodzenie podstawowe + premia.

Prześlij swoje CV na adres office@bgtgroup.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

W związku z rozwojem działu spedycji europejskiej BGT Sp. z o.o. poszukuje specjalisty ds. obsługi klienta

Poszukujemy osoby:

  • aktywnej, komunikatywnej i pewnej siebie,
  • otwartej na zawieranie nowych relacji i znajomości,
  • chętnej i zmotywowanej do rozwoju,
  • o przyjaznym usposobieniu z indywidualnym podejściem do nowych wyzwań.

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (znajomość dodatkowych języków będzie ogromnym plusem),
  • komunikatywność, energiczność i koncentracja na wynikach,
  • doświadczenie w spedycji lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole (a jakże!),
  • owocowe środy
  • wynagrodzenie zasadnicze + prowizja od wypracowanych wyników,
  • szkolenie od podstaw,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpłatne kursy językowe,
  • super atmosferę, wsparcie bardziej doświadczonych współpracowników i fajne imprezy integracyjne.

Zapraszamy do nas.